KUP I ODPOCZYWAJ

O INWESTYCJI

Mazurskie Hytte to innowacyjny projekt na rynku nieruchomości rekreacyjnych w Polsce. Naszą ideą jest tworzenie idealnych miejsc do całorocznego wypoczynku gdzie wakacje mogą trwać cały rok.

Wierzymy że nowoczesne i komfortowe domki usytuowane wśród lasów i jezior w pięknych rejonach Polski, pozwolą odpocząć najbardziej wymagającym gościom.

Aktualnie w ofercie mamy do sprzedania 7 domków na działkach własnościowych o pow. ok 1350m2 nad jeziorem Narie we wsi Bogaczewo- szczegóły poniżej.

W 2021 zakończyliśmy Inwestycje we wsi Wynki polegającej na budowie i sprzedaży 20 Hyttek w systemie CONDO. Kolejna tego typu Inwestycja jest w trakcie przygotowywania

KUP I ZARABIAJ

Dla wymagających inwestorów proponujemy domek całoroczny w pełni umeblowany i wyposażony w systemie CONDO z działką o powierzchni od 600m2 do 900m2

Cena netto domku od:  20 DOMKÓW SPRZEDANYCH – NOWA OFERTA W PRZYGOTOWANIU

VAT 23% – istnieje możliwość pełnego odzyskania podatku VAT przez kupującego – możemy pomóc w tym procesie
Zysk ?% od ceny netto w skali roku na podstawie umowy najmu na okres 5 lub 10 lat.

Zysk roczny OFERTA W PRZYGOTOWANIU

pobierz ofertę

KUP I ODPOCZYWAJ

Jeśli marzysz o własnym przytulnym domku letniskowym blisko lasów i jezior, gotowym do wypoczynku?! To zapraszamy do kupna Mazurskiiej Hytte na własny użytek.

Cena netto od 437.000 zł + VAT 23% 100.510 zł

W cenie zakupu otrzymasz działkę własnościową nad jeziorem Narie o powierzchni ok 1350m2 wraz z domkiem rekreacji indywidualnej wybudowanym "POD KLUCZ:" - pełny opis oferty poniżej pod przyciskiem "PONERZ OFERTĘ".

pobierz ofertę

WYBIERZ DOM

Legenda:

 

    

       wolny          rezerwacja        sprzedany 

ZREALIZOWANA INWESTYCJA

Czekamy na Twoją wiadomość

KONTAKT

Jesteś zainteresowany naszą inwestycją? Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami. Chętnie opowiemy Ci o zaletach i szansach jakie daje inwestycja na Mazurach.

TELEFON:

SPRZEDAŻ +48 692 476 300

WYNAJEM +48 692 476 200

MAIL:

biuro@mazurskiehytte.pl