Odetchnij od miasta i poczuj
czym jest SLOW LIFE

NASZE DOMKI

Mazurskie Hytte to kompleks 30 całorocznych domków drewnianych usytuowanych w sąsiedztwie lasów, łąk i jezior.

Naszą ideą było stworzenie miejsca w którym będzie można choć trochę odciąć się od świata i wypocząć w otoczeniu zniewalającej, mazurskiej przyrody. Inspiracją przy tworzeniu tego projektu był nasz wieloletni pobyt  w Norwegii i liczne podróże w głąb tego zachwycającego kraju.

Tym oto sposobem oddajemy do dyspozycji naszych gości drewniane domki które zgodnie z zasadami hygge zapraszają  do swojego przytulnego wnętrza. Pobyt w Mazurskie Hytte , niezależnie od pory roku i pogody, to świetny sposób na ucieczkę od codzienności . Taki wyjazd to także doskonała okazja, aby przeżyć niezapomniane chwile z najbliższymi i skorzystać z ulubionych aktywności na świeżym powietrzu, w kontakcie z naturą.

Aby zapewnić mieszkańcom domków jak największy komfort wypoczynku, każdy z domków usytuowany jest na działce o powierzchni od 600 do 900m2. Dodatkowym atutem są 30mkw, przestronne tarasy.

Domki zbudowane są w technologii szkieletowej, z drewna klasy C24, ocieplone wełną mineralną o współczynnkiu λ W/m·K · 0,033 i pokryte dachówką ceramiczna w kolorze ceglastym.

Po więcej szczegółów zapraszamy do zakładki KONTAKT gdzie jest dostępny folder informacyjny

WNĘTRZE

Wygodna i funkcjonalna aranżacja

Dbając o komfort wypoczynku naszych gości, zaprojektowaliśmy wnętrza domków tak, aby były funkcjonalne, przytulne i zachęcające do wypoczynku.

W każdym domku znajduje się wygodny salon, otwarta kuchnia z częścią jadalnianą, łazienka i sypialnia.  Dodatkowo w każdym domku jest antresola, która również pełni funkcję sypialni.

W Mazurskiej Hytcie mamy miejsce dla 4 osób, dodatkowe 2 miejsca noclegowe zapewnia wygodna, rozkładana sofa w salonie.

Domki wyposażyliśmy również w pralkę, zmywarkę oraz w dwufunkcyjny klimatyzator, która w upalne, letnie dni daje ochłodę a zimą przytulne ciepło.

RZUTY POMIESZCZEŃ

Sypialnia
Łazienka
Kuchnia
Salon
Wejście na antresole
Sypialnia na antresoli

Czekamy na Twój

KONTAKT

Zapraszamy do umówienia się na rozmowę o inwestycji. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

SPRZEDAŻ +48 692 476 300

WYNAJEM +48 692 476 200

email: biuro@mazurskiehytte.pl